KONCERT SYMFONICZNY W FILHARMONII GORZOWSKIEJ ZA ZŁOTÓWKĘ

image001

Urszula Śliwińska informuje

Polsko – Niemiecka Młodzieżowa Orkiestra Symfoniczna 9 marca zagra ponownie w Gorzowie. Bilet na koncert już za symboliczną złotówkę będą mogły nabyć te osoby, które wybiorą się na jeden z dwóch wskazanych przez Filharmonię Gorzowską  koncertów symfonicznych  – odbywający się w lutym „Nieziemski Mendelssohn” lub marcowy „Pod mistrzowską batutą”.

  Polsko-Niemiecka Orkiestra Młodzieżowa, założona w 1973 roku, należy bez wątpienia do najstarszych inicjatyw polsko-niemieckiej współpracy w dziedzinie kultury w regionie przygranicznym.

W Filharmonii Gorzowskiej orkiestra gościć będzie już po raz drugi. W programie koncertu znajdą się znakomite dzieła kompozytorów różnych epok i stylów –  od klasycyzmu i muzyki Haydna, przez  polski romantyzm Stanisława Moniuszki i niemiecki Franza Schuberta, aż po muzykę XX wieku – piękną Wokalizę Rachmaninowa i musicalowe przeboje Leonarda Bernsteina.

Dla osób, które zakupią bilety na jeden z dwóch koncertów – odbywający się 8 lutego koncert „Nieziemski Mendelssohn” lub zaplanowany na 22 marca „Pod mistrzowską batutą” – przygotowano specjalną zniżkę i polsko-niemiecki występ będą mogły podziwiać już za 1zł.

Szczegóły oraz regulamin akcji promocyjnej dostępne są na stronie www.filharmoniagorzowska.pl

  Program koncertu:

FRANZ SCHUBERT (1797-1828)
Symfonia nr 4 c-moll D.417 „Tragiczna” (I część)

JOSEPH HAYDN (1732-1809)
Koncert na trąbkę i orkiestrę Es-dur

STANISŁAW MONIUSZKO (1819-1872)
Uwertura z opery Halka

SIERGIEJ RACHMANINOW (1873-1943)
Vocalise

LEONARD BERNSTEIN (1918-1990)
Fragmenty musicalu West Side Story (Balcony sceneOnly youTonight i inne)

290 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.