BEZPŁATNY ŚMIECIOWY PORADNIK ALTANKOWY

ENERIS Gorzów_altana_1ODP661.miejsce_UL. SZCZEPANIAKA 25

Na pytania m.in o to jak zorganizować śmieciową altanę od zewnątrz i wewnątrz, jak zaprojektować nową, aż po dobre przykłady z całego kraju, można znaleźć odpowiedź w wydanej publikacji przez Firmę ENERIS, która zapewnia, że udostępni publikację gorzowskim spółdzielniom i wspólnotom mieszkaniowym bezpłatnie.

Można ją odebrać osobiście w Biurze Obsługi Klienta ENERIS Surowce przy ul. Podmiejskiej 19 w Gorzowie Wlkp. w godzinach od 7.00 – 15.00 albo zamówić mailowo: gorzow@eneris.pl i telefonicznie +48 95 733 56 00, wew. 108 i 121.

– Obserwując doniesienia mediów i sytuację na gorzowskich osiedlach mieszkaniowych, postanowiliśmy podzielić się z administracjami nieruchomości zebraną wiedzą i doświadczeniami w zakresie organizacji powierzchni altan na odpady. Mam nadzieję, że publikacja pomoże Państwu choć w części uporać się z problemem bałaganu czy podrzucania odpadów. Choć ENERIS nie ma wpływu na terminowość obsługi ani na politykę zarządzania nieruchomościami w Gorzowie, chętnie podzielimy się z mieszkańcami informacjami, w jaki sposób inne miasta rozwiązały problem braku miejsca pod altany – napisał Roman Mikos – Dyrektor ENERIS Surowce w Gorzowie Wielkopolskim.

Wieloletnie doświadczenie pokazuje, że dla efektywnej zbiórki odpadów segregowanych „u źródła”, konieczne jest spełnienie trzech czynników:

  • wiedza mieszkańców na temat zasad segregacji;
  • funkcjonalne przygotowanie miejsca na 5 pojemników w mieszkaniach;
  • dobrze zorganizowana altana śmietnikowa.

Nasze doświadczenia zebraliśmy w publikacji „Poradnik altankowy”. Znajdują się tu zarówno informacje o regulacjach prawnych dotyczących altan (prawo odpadowe i prawo budowlane), wytyczne jak zorganizować altanę od zewnątrz i wewnątrz, jak zaprojektować nową altanę, aż po dobre przykłady z całego kraju. Elementem kończącym publikację są informacje na temat samego systemu gospodarowania odpadami przedstawione w ciekawej formie faktów i mitów. Publikacja bezpłatnie trafiła do zainteresowanych tematem spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych w Gorzowie Wlkp.

 

 

 

 

 

 

 

816 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.