KOŁOBRZEG MA DWIE PLAŻE DLA PSÓW

Plaże dla piesków w Kołobrzegu zapewnili włodarze miasta już kilka lat temu. Gdyby od psów zależało na pewno chętnie by tam przebywały czując się jak u siebie.  Jednak nie od czworonogów to zależy gdzie się będą bawić i załatwiać potrzeby fizjologiczne, to zależy tylko od Pani i Pana. Według informacji kołobrzeskich portali, wprowadzanie psów na plażę jest zabronione i grozić może mandatem w wys. 500 zł. Psy można wprowadzać na plaże oznakowane, przeznaczone specjalnie  dla nich. A jak wygląda w praktyce, pokazują fotografie.

3. Pies 33Pies554. Pies 441. PIES 1555. Pies 55

Pies0Pies66

Według informacji: https://okkolobrzeg.pl/psia-plaza/:

Funkcjonują dwa odcinki plaż, na które można wprowadzać psy. Na spacer z psem można wybrać się na plażę: po wschodniej stronie – od ostatniego zejścia na plażę na Osiedlu Podczele do granicy z Gminą Ustronie Morskie oraz po zachodniej stronie – na odcinku od ostatniego zejścia na plażę na wysokości ul. Plażowej do granicy z Grzybowem.

Miejsca plażowe zostały oznakowane oraz zaopatrzone w podajniki woreczków na nieczystości.

Organizatorem plaż z dostępem dla psów jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu, do którego można kierować ewentualne uwagi i zapytania w tej sprawie (tel. 94 35 51 400, fax 94 35 51 404, mail: sekretariat@mosir.kolobrzeg.pl

Natomiast portal https://dladziecikolobrzeg.pl/czy-z-psem-mozna-isc-na-plaze-czy-w-kolobrzegu-sa-psie-plaze/    przypomina, że:

–  zdarza się, że turyści wchodzą z psami na plaże, na których zwierzaki nie mogą przebywać. Najczęściej wynika to z niewiedzy, która w najlepszym przypadku może kosztować właściciela upomnienie, w najgorszym – grzywnę. Za przebywanie z psem w niedozwolonym miejscu grozi kara finansowa w wysokości 500 zł. Dlatego lepiej zwracać uwagę na oznaczenia i przestrzegać regulaminu.

 

406 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.