POMÓŻMY SZKOLE ZDOBYĆ KSIĄŻKI

Konkurs ZSO 16

Szkoła Podstawowa numer 16 przy ul. Dunikowskigo, jako jedyna w Gorzowie Wlkp. stanęła do konkursu „Tysiąc powodów by czytać”, w którym główną nagrodą jest możliwość wygrania 1000 sztuk książek do szkolnej biblioteki. Teraz wszystko w rękach gorzowian.

Warunkiem przystąpienia do konkursu było przygotowanie pracy plastycznej na jeden z tematów do ulubionej książki. Praca uczniów z gorzowskiego Zespołu Szkół nr 16 została przygotowana do powieści autorstwa F. H. Burnett pt. „Tajemniczy ogród”.

Teraz wszystko w rękach gorzowian! Za pomocą darmowej mobilnej aplikacji telefonicznej można głosować na pracę gorzowskich uczniów.  Każdy może oddać codziennie jeden głos – aż do 28 listopada br. W ramach głosowania zostanie wybranych 10 prac i to do szkół zwycięzców trafi po tysiąc książek. Gorzów ma szansę na zdobycie jednego tysiąca spośród przygotowanych woluminów.

W akcji „Tysiąc powodów by czytać” jurorami są wszyscy. I to od codziennego zaangażowania głosujących zależy do których szkół trafią książki.

To czwarta edycja konkursu „Tysiąc powodów, by czytać”, przygotowana przez sieć salonów Empik. W tegorocznej rywalizacji bierze udział 550 szkół z całej Polski. W poprzednich trzech edycjach konkursu oddano w sumie ponad 1,4 miliona głosów na 1200 prac, a finalnie do 32. nagrodzonych placówek trafiło w sumie 32 tysiące książek. O tym, jakie to będą konkretnie tytuły zdecydują najmłodsi czytelnicy ze zwycięskich placówek – to oni wybiorą lektury dla siebie i dla kolejnych roczników uczniów.

Link do aplikacji oraz prezentacja wszystkich konkursowych prac tutaj: https://www.empik.com/biblioteki/zaglosuj

Źródło: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 16

Marta Liberkowska

Wydział Promocji i Informacji

Fot. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 16 w  Gorzowie Wlkp.

 

 

 

245 total views, 1 views today

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj
Better Pay - System sprzedaży dla WordPress!

Komentowanie zamknięte.